Okna, sítě, žaluzie, garážová vrata a dalšíEurosušáky

Co je Eurosušák?

Plastový Euro držák nové generace je závěsný systém, který představuje bezpečné uchycení k rámu okna bez narušení integrity plastového materiálu okna a záruky, přičemž se využívá odtokových kanálků, které zůstávají stále funkční. Je také opatřený stavitelným prvkem pro nastavení obdélníkové konstrukce do vodorovné polohy. Jde o nový, estetický a praktický výrobek, nevyžaduje zásahy do konstrukce okna a fasády, zároveň neznečišťuje fasádu. Garantujeme jeho zatížení na 30kg.

Konstrukce sušáku

Základem je hliníkový uzavřený dutý čtvercový profil 25x25x2 mm potažen plastem o síle 2mm s UV stabilizátorem (na slunci nežloutne). 

EUROSUŠÁK CLASSIC EUROSUŠÁK CLASSIC je ve vodorovné poloze pro sušení prádla vzduchem, tím se ušetří energie nutná k sušení prádla v elektrických sušičkách. Vystužený hliníkem pro stabilizaci stálosti tvaru a pevnosti.
EUROSUŠÁK PROFI EUROSUŠÁK PROFI je sklopný pod parapetovou části, aby nepřekážel ve výhledu z okna. Zde zůstává v klidu. Dá se s klidným svědomím říci, že je "uskladněn".
EUROSUŠÁK DELUXE EUROSUŠÁK DELUXE je obousměrně otočný k horizontální rovině. Bezpečné sušení s pojistkou ve špaletě plastového okna.
BALKÓNOVÝ (LODŽIOVÝ) SUŠIČ BALKÓNOVÝ (LODŽIOVÝ) SUŠIČdržák šňůry pro Váš balkón.
PLASTOVÝ EURO DRŽÁK KVĚTINOVÉHO TRUHLÍKU PLASTOVÝ EURO DRŽÁK KVĚTINOVÉHO TRUHLÍKU je nedílnou součástí plastového okna zabraňující překlopení květinového truhlíku při větrném počasí. Velice bezpečný a esteticky nezávadný prvek plastového okna.
PLASTOVÝ EURO DRŽÁK SATELITNÍHO PŘIJÍMAČE PLASTOVÝ EURO DRŽÁK SATELITNÍHO PŘIJÍMAČE
PLASTOVÝ EURO DRŽÁK WIFI PŘIJÍMAČE PLASTOVÝ EURO DRŽÁK WIFI PŘIJÍMAČE
SUŠÁK CLASSIC NA BALKÓNOVÉ ZÁBRADLÍ SUŠÁK CLASSIC NA BALKÓNOVÉ ZÁBRADLÍ Sušák na Vaše zábradlí. Pevný CLASSIC ve vodorovné poloze - 30kg zatížení.
SUŠÁK DELUXE NA BALKÓNOVÉ ZÁBRADLÍ SUŠÁK DELUXE NA BALKÓNOVÉ ZÁBRADLÍ Sušák na Vaše zábradlí. Sklopný DELUXE uskladněn podél balkónové stěny - 30kg zatížení.
SCHODIŠŤOVÉ ZÁBRADLÍ SCHODIŠŤOVÉ ZÁBRADLÍ Schodišťové zábradlí - třetí den k dispozici. Bezúdržbové zábradlí.
LODŽIOVÝ STROPNÍ SUŠÁK LODŽIOVÝ STROPNÍ SUŠÁK Stropní sušák pro zasklení OPTIMA a další zasklení balkónů, zimních zahrad atd...

Žaluzie

Horizontální - mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo...

Vertikální - jsou moderním a elegantním interiérovým doplňkem, který Vás překvapí řadou nečekaných prostorových a světelných efektů...

více informací »

Sítě do oken

Pevné - ochrana před obtížným hmyzem formou sítí proti hmyzu získává stále více na oblibě. V dnešní době jsme schopni vyhovět u okenních sítí veškerým požadavkům zákazníku jak z hlediska typu okna, pro který je síť...

 

více informací »

Okna

Plastová - dodáváme plastové okna a dveře vyrobené z profilu REHAU, kovaní ROTO s 5 a 6 komorovými systémy...

Dřevěná - dodávaná dřevěná okna a dveře jsou vyráběny ze smrkového nebo dubového dřeva...

více informací »

Eurosušáky

Plastový Euro držák nové generace je závěsný systém, který představuje bezpečné uchycení...

Konstrukce sušáku - Základem je hliníkový uzavřený dutý čtvercový profil 25x25x2 mm potažen plastem o síle 2mm...

více informací »

Stavební práce

Obsah připravujeme...

více informací »

  

© 2009 Okna sítě žaluzie » www.okna-site-zaluzie.cz | Stránky vytvořil Jakub Křibík – piXmedia.cz [2009]