Okna, sítě, žaluzie, garážová vrata a dalšíŽaluzie

Horizontální

Horizontální žaluzie mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo. Jsou účinnou ochranou proti slunečnímu záření, které způsobuje ztrátu originální barevnosti bytových doplňků. Váš interiér si proto uchová svoji krásu po dlouhou dobu.

V létě zabraňují přehřátí místnosti a v zimě zamezí zbytečnému úniku tepla. Kdykoliv spolehlivě ochrání Vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií rozhodně nekončí u oken. Při použití interiérového typu můžete důmyslně a s minimálními nároky na místo členit prostor, zakrývat výklenky, skleněnou výplň dveří apod. 

Lamely jsou z hliníku, s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti. Lamely dodáváme v šíři 25 mm v široké škále barev v těchto konstrukčních typech:

  • meziokenní - vhodné pro zdvojená i špaletová okna
  • interiérové - vhodné pro vakuová a střešní okna i pro vnitřní využití v interiéru

Tento typ žaluzií můžeme vybavit brzdou, která zvyšuje komfort při ovládání. Novinkou v tomto oboru jsou ISSO žaluzie, které tvoří doplněk vakuových oken a rovněž je dodáváme ve 26 odstínech.

Žaluzie je ovládána plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápení lamel, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Výhoda řetízku spočívá v tom, že je snadno očistitelný a při vytažení žaluzie nepřekáží na parapetu. Žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tlouštce umožnuje dokonalejší uzavření žaluzie. K zafixování na rám okna slouží fixační struny. Ty jsou uchyceny ve spodní části rámu pomocí plastového hříbečku, který je téměř neviditelný. Veškeré další úchytové prvky tvoří dojem jednoho celku.

Vybrat si můžete ze dvou provedení ISSO žaluzií:

  1. Standardní provedení:
    Při úplném zatemnění lamelami prosvítá světlo otvory pro textilní pásku a otvory pro boční vedení.
  2. Celostínící provedení:
    U tohoto provedení žaluzie je zatemnění bez pronikání světla

Vertikální

Vertikální žaluzie jsou moderním a elgantním interiérovým doplňkem, který Vás překvapí řadou nečekaných prostorových a světelných efektů. Zcela nahradí záclony a meziskelní žaluzie a zároveň tím šetří Vaše peníze při zařizování interiéru. Současně Vám žaluzie slouží k rozmanitému členění interiéru.

Obsluha žaluzií je velmi jednoduchá a nároky na jejich údržbu jsou minimální. Žaluzie mají antistatickou úpravu, jsou barevně i tvarově stálé. Díky široké nabídce materiálů a barev snadno vytvoříte atmosféru právě podle Vašich představ. Můžete dokonce kombinovat různé odstíny. Užitné vlastnosti je přímo předurčují pro společenské a reprezentační prostory, dobře se uplatní v kancelářích, ordinacích, rychle si získávají cestu i do domácích interiérů.

Technické údaje:

Lamely dodáváme v šířkách 127 a 89 mm. Tyto látky jsou v rozmanitých barvách, vzorech a v těchto materiálech: přírodní, umělé, směsové, nehořlavé. Na přání zajistíme i plastové. Horní profil je hliníkový a dodáváme jej v barvě bílé. Všechny konstrukční prvky jsou skryty. Naklápění a stahování žaluzie se provádí pomocí ovládací šňůrky s korálky. Uchycení žaluzie je možno provést do stropu nebo do čelní stěny. Stahování lamel si vybere zákazník z pěti nabízených typů.


Žaluzie

Horizontální - mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo...

Vertikální - jsou moderním a elegantním interiérovým doplňkem, který Vás překvapí řadou nečekaných prostorových a světelných efektů...

více informací »

Sítě do oken

Pevné - ochrana před obtížným hmyzem formou sítí proti hmyzu získává stále více na oblibě. V dnešní době jsme schopni vyhovět u okenních sítí veškerým požadavkům zákazníku jak z hlediska typu okna, pro který je síť...

 

více informací »

Okna

Plastová - dodáváme plastové okna a dveře vyrobené z profilu REHAU, kovaní ROTO s 5 a 6 komorovými systémy...

Dřevěná - dodávaná dřevěná okna a dveře jsou vyráběny ze smrkového nebo dubového dřeva...

více informací »

Eurosušáky

Plastový Euro držák nové generace je závěsný systém, který představuje bezpečné uchycení...

Konstrukce sušáku - Základem je hliníkový uzavřený dutý čtvercový profil 25x25x2 mm potažen plastem o síle 2mm...

více informací »

Stavební práce

Obsah připravujeme...

více informací »

  

© 2009 Okna sítě žaluzie » www.okna-site-zaluzie.cz | Stránky vytvořil Jakub Křibík – piXmedia.cz [2009]